Komentari na vest
Beretini ide na Hurkača, Kanađanin srušen posle tri sata borbe
I
Iz sljivika
pre gotovo 5 godina
Zeleo sam u finalu Federera i Noleta, jer bi to bila zagarantovana titula za naseg malog veseljaka. Sada u finalu vidim Beretinija i to mi se ni malo ne dopada. Nole ima prilicnih problema sa teniserima iz drugog plana, poput Anelke, Delpa...
H
Henryhenry14
pre gotovo 5 godina
A protiv trezegea?
Uživo
Tenis
Najava mečeva
ponedeljak | 22.06.2026.
utorak | 23.06.2026.

.jpg.webp)






