Komentari na vest

KRAJ! Novak Đoković je šampion Rolan Garosa - 3:2 (6:7, 2:6, 6:3, 6:2, 6:4)

MILAN1989

pre oko 5 godina

Kakva mentalna snaga.Čovek gubi 0:2 i dobija rezultatom 3:2.Niko ne shvata kolika snaga treba za taj uspeh.Mnogo je teže jer si ovde sam.Ili sam dobijaš ovo ili se sam predaješ.Ti biraš.Mi ne cenimo ovog čoveka dovoljno.Pola vas ga pljuje jer je državljanin Monaka (znate na šta mislim,ispravite me ako grešim).Neki ga mrze jer više vole Nadala ili Federera,pa im jednostavno smeta.Uvek je bio tu za ovu zemlju,donira stalno,brani boje ove zemlje dostojanstveno.U istoriji će pisati da je najbolji ikad,a vi ga mrzite i dalje.Pozdrav
n

niszvezda

pre oko 5 godina

E sad sam siguran da će do kraja godine da osvoji sve...i Wimbledon i OI i US open...a
N

Nis

pre oko 5 godina

Trn i mozli na aparatima
M

Majstor Fudbala

pre oko 5 godina

gde ste ???
z

zak

pre oko 5 godina

Bravo majstore!Čovjek mašina. A gdje je onaj Trn, zašutio?
D

Džabe ste krečili

pre oko 5 godina

Gde ste sada 🐒🐒🐒. A pljuvali ste ga kada je gubio 2:0. Rodjeni ste kao hejteri, umrećete kao hejteri. Bravo Nole, to je taj Srpski inat. Ne samo da ćeš prstići Nadala po G. S titulama, nego ćeš imati bar 5 više. Najbolji Srpski sportista svih vremena. Samo gazi 💪💪💪🇷🇸🇷🇸🇷🇸.
Z

Zvezda Idea Zagreb

pre oko 5 godina

Necu cestitati ni Nolu ni njegovim navijacima zato sto Cicipas nije bio na svom nivou, vukao je povredu jos od polufinala. Nolomani, cujemo se na Vimbldonu, uzivajte do tada.
J

Jsd nk Partizan

pre oko 5 godina

Idi obesi se.
P

Placi

pre oko 5 godina

Da vukao je povredu I Nadal I svi kojim je igrao placi slobdno zdravo je
P

Pavijane

pre oko 5 godina

NOLU uhvatiš za macolu.
f

franjo 24041902Gost

pre oko 5 godina

nooooleeee majstoreeee!!!
T

Trn

pre oko 5 godina

Sta je misevi! Tu sam...
N

Nis

pre oko 5 godina

Hahahahahahhahaha gaziiiii breeeeeeeeeeeeee #19
W

Will Mosley sa b92

pre oko 5 godina

Au koliko komentara i botova, nolomani jel ste vi uopste gledali mec? Sve znaju, a ne gledaju mec.
V

Voip

pre oko 5 godina

Kako god se ovo zavrsilo Nole shampion! A sitne duse ...
F

Foliranja

pre oko 5 godina

Sada će biti kao ĐOLEEEEEEE folira i na kraju PRC😀😀😀😀 TRPAJ NOLE
E

Englez

pre oko 5 godina

Au odličan, posle Čilića i Džumhura, igrač sa najvećim karakterom.Podsjeća me na Ljubičića, ne najbolj ali uvijek tu.
P

PATO

pre oko 5 godina

uživajte 😍😍😍
M

Majstor Fudbala

pre oko 5 godina

šta su ono rekli na početku beše "trpaj" hahahaha
P

PATO

pre oko 5 godina

najviše volim kad pusti protivnika i onda ga pobedi da im.je jos krivse 😃😃
S

Sashki85

pre oko 5 godina

To on radi zbog nas. Ne može da igra a da nam ne vadi živce 😅
F

FELIPE COUTINHO

pre oko 5 godina

@PATO Jel pustio Karatseva u Beogradu, Rafu u Rimu i Evansa u domovini Monte Karlu? Cuj Nolo nekoga pustio ahahahah.

gemathegreat

pre oko 5 godina

De si Sashki brate, od jula sam u Srbiji, red bi bio da se popije.
f

franjo 24041902Gost

pre oko 5 godina

idemo noleee hocemo 19. misevi Koji su ovde pisali protiv njega mars u rupe !!
M

Master 333

pre oko 5 godina

Šta bi sa onim silnim kriticarima sada? Ćutimo a??!
M

Master 333

pre oko 5 godina

Šta bi sa onim silnim kriticarima sada? Ćutimo a??!
n

ng

pre oko 5 godina

ubiće ga djoje ko Klej Formena
G

Gost 22

pre oko 5 godina

To je to,kad proradi inat ...
O

Orao

pre oko 5 godina

Idemoooo bree! No1eeee!

gemathegreat

pre oko 5 godina

OVAJ MEČ JE NOVAK UPRAVO POBEDIO !!!
B

Bzzz

pre oko 5 godina

Sve pare na Djokovica... Davi zmija zabu :D
A

Aruna Dindane

pre oko 5 godina

Grk je gotov,nema vise snage
M

Monteroo

pre oko 5 godina

Dobice ga Nole na fiziku...zvuci ludo ali tako je Idemo u 5 setova.
G

Gost111138

pre oko 5 godina

Joj vidji taktike Grku zajeba sam sebe mali pocinje da puca po savovima
A

Aebre

pre oko 5 godina

Ljudi pustite hrvate i ostale sto provociraju ovde cujemo se na kraju meca a sve mi se cini da nece tako raspisani biti
S

Sherlocked

pre oko 5 godina

Ajde Nole. Zvizni ga zivota ti i zacepi svima usta. U svakom slucaju isto si mi drag i isto nas predstavljas bez premca u svetu. Gaziiii
v

vukas

pre oko 5 godina

kakvih "patriota" ovde ima...a kad je pocistio nadala kovali ste ga u zvezde...pocistice i ovog grckog indijanca...a vi ga posle hvalite...glodari 😡😡😡😡
I

Igor zui

pre oko 5 godina

Indijanac si sam
g

golst

pre oko 5 godina

Ajmo Nole da bude 3:2 mož ti to!
T

Trn

pre oko 5 godina

Mozda sada u pauzi uvidite...i pocnete navijati za pobednika!
T

Trn

pre oko 5 godina

Nadate se preokretu...zadzabe se nadate.
D

Ddddd

pre oko 5 godina

Smaras buraz, ostavio si 10 komentara, nisi zanimljiv
N

Nista neobicno

pre oko 5 godina

A cemu se ti nadas?
5

5.000.000,00 €

pre oko 5 godina

Ћутимо... а гмазу мали....
d

dzigi sd

pre oko 5 godina

on je mala beba za tebe novace !!! znase ko kosi ko vodu nosi 😜
d

dzigi sd

pre oko 5 godina

nole on je mala beba za tebe..predace u petom setu. znase ko .kosi ko vodu nosi
m

mitt

pre oko 5 godina

ajdeeeee sampione, sad uz Boziju pomoc jos jace!!!
m

miki666

pre oko 5 godina

Smesni su vam komentari jadnici
T

Trn

pre oko 5 godina

Mala kriza igre kod Grka! Ali brzo ce se vratiti u obicajen ritam.
m

milan1910

pre oko 5 godina

Cuti i smrdi jado
z

zak

pre oko 5 godina

Ništa još nije gotovo.
M

Master 333

pre oko 5 godina

Katastrofa kakvih likova ovde ima lik se tek sad probudio pregazice ga do kraja
r

reket

pre oko 5 godina

Sta ste napali coveka, kao da je u obavezi da ispunjava vase zelje?! Igra kako igra i svakako ce ostati legenda ovog sporta pobedio ili izgubio danas. Svakako verujem u preokret, ali dajte ljudi ne gubite se ovde po komentarima, ko da on zeli da izgubi...
0

0211

pre oko 5 godina

Kraj je kad Nole kaže
N

Nis

pre oko 5 godina

Ako ovo okrene nema vise dileme ko je najveci
O

Orao

pre oko 5 godina

Hajdeee brateee! Bog i Srbi su uz tebe!!! Nedaj seee No1eee!
G

Gost111

pre oko 5 godina

Nolo iskusno uzeo doping, umira brat eo ga sad ka pocetak meca...Hahahhh
T

Trn

pre oko 5 godina

Volim pobednike! A ovoga puta je to Grk! Mozete da lupate minuse do sutra!
T

Trn

pre oko 5 godina

Svi tuguju! Samo kod nas je zurka!

MILAN1989

pre oko 5 godina

Luj Viton,Yumis i Will Mosley je jedan isti lik

Bojan Kekezovic

pre oko 5 godina

Svi kritikuju Đokovića, a niko da pohvali Cicipasa. Zaista sjajan teniser
D

DDT

pre oko 5 godina

Mars bre. U periodu od 10 godina on je poklonio 8 slemova...
D

Dragan VG

pre oko 5 godina

Da li je realno da moramo da se nerviramo ne samo zato sto ovaj nas igra kao da je bez krvi, nego se patimo i sa komentatorom na RTS-u..
n

niszvezda

pre oko 5 godina

A što je najgore, prenos na Eurosportu kasni skoro celu sekundu iza RTS...
P

Peki 2

pre oko 5 godina

Da li je realno da ovaj Grk nema drugu majicu nego igra ceo mec u ovoj prljavoj ?
N

Nervni slom

pre oko 5 godina

Kakav pacer! Ja ne znam sta jos treba Noletu da osvoji Rolan Garos? Nikad ga neće osvojiti više ako ga sad ne preokrene NIKAD! Sramota sta radi! Vodi čovek 6-5 ima servis i ovaj čoban mu ni kriv ni dužan napravi brejk kroz Novakove greške.... Onda NOLE ima u taj brejku 6-5 i opet onaj čupo kroz noletove greške,Čak dobije set!!! Cicipas ništa specijalno, ali baš ništa sem po neki servis... U DRUGOM SETU Nole nije na terenu... Moje živce SVAKI PUT ISKIDA!!! MA TERAJ SE BRE VIŠE.... HOĆEŠ BITI NAJBOLJI IKADA TRGNI SE VIŠE U TRI MATERINE KOJI MU JE VIŠE... DAN MI POKVARI... Ajd da je grk bolji.... Već je Nole u nekoj drugoj sferi kao hipnotisan!
N

NemanjaKZ

pre oko 5 godina

Sine nisu oni roboti, ni jedan ni drugi. Uvek je bilo najlakse objasniti iza tastature kako i sta treba da se uradi.
C

Che gile

pre oko 5 godina

Kao da mi citas misli, svaka ti je na mestu.
A

Acap456

pre oko 5 godina

Ovako izaći na finale...blago rečeno, katastrofa!
G

Gost13

pre oko 5 godina

I sad vi meni recite jel se trudi? Stoji i gleda. Ne igra. To je problem. Da igra pa da je Cicipas bolji pa hajde, nego ova žena stoji i duri se na terenu, neće da igra.

gemathegreat

pre oko 5 godina

Sve dok nije 3:0 Novak je pobednik. Zapamti to.
G

Gostivoje

pre oko 5 godina

Meni deluje kao da ne sme da sustigne Nadala i Federera. Jedan od njih dvojice moraju imati vise GS od Noleta, tako mi deluje. Federera ce preci ako ga Nadal predje a hoce.
G

GostAzar

pre oko 5 godina

Nazalost nista od titule. Nije mi jasno, dobije Nadala i pukne od Cicipasa. Toliko iskustva i nista. Mislim da ovo finale, protiv Vavrinke na RG i US Openu i Wimbledon protiv Mareja su gubitak svega sto juri.
S

Stara kuka

pre oko 5 godina

Wawrinka je to finale igrao brutalno,Marej na Wimbldonu 3:0 dobio cini mi se,ali je morao Novak da ima bar 2,3 GS na US openu vise.
B

Bum 92

pre oko 5 godina

Upravo sam prestao da gledam, iako sam veliki ljubitelj tenisa i navijac Djokovica, razocarali me njegovo ponašanje na finalu ovako velikog turnira... Sramota
j

jaaaaaaa

pre oko 5 godina

koliko u Srbiji ima zavidnih debila da je to strasno
T

Trn

pre oko 5 godina

Sto necete da mi pustite komentar...kada tone brod...
n

niszvezda

pre oko 5 godina

Ovo je nerealno...kao da je prodao meč?!?!
e

eskobarr

pre oko 5 godina

uzo je pare da izgubi udara loptu kao da cepa drva
A

AS

pre oko 5 godina

to je to slavi se a nije bilo jos ni pocelo vec svi upisali nov grem slem al djoka nema nista u napred
P

Peki 2

pre oko 5 godina

Pobedjuje Cicipas 3:2 .
T

Trn

pre oko 5 godina

Ode mast u propast! Mozda neka meditacija!
D

Džabe ste krečili

pre oko 5 godina

Koji mu je K. Igrao sam na Noleta, na uživo, kvota 3, za dve crvene. Upliće se mašina.
L

Logitech

pre oko 5 godina

Sve bih dao da Cicipas pobedi, posto igra povredjen njegova titula bi dobila na znacaju. Vidi se da nije na maksimumu.

Tor

pre oko 5 godina

Sad će da počne da se beči, da se vuče po terenu... Užasna pojava. Fali mu samo Pepe, da sedne pored one veganke...
D

Ddddd

pre oko 5 godina

Jeste da je ovo debilan termin za finale grend slema, ali brate igras za istoriju, a izlazis i izgledas ovako kao da ti se ne zivi... Jos kad pocne da ispucava namerno loptice onako jako, nekontrolisano i besno (a zna da nece da udje u teren kad to odigra) toliko me iznervira! Da se resetuje u glavi i da shvati gde se nalazi, pojeo bi ga kao onog malog italijana!
G

Gost1978

pre oko 5 godina

cici goat

gost44

pre oko 5 godina

Kakav goat klinac ima 22 godine i ti ga poredis sa najvecim teniserom ikada?
f

franjo 24041902Gost

pre oko 5 godina

napred nole potepaj gi svi ti si Nas brus li !
T

Trn

pre oko 5 godina

Gde ste fanovi! Ode pehar u Grcku!
P

Palma JA

pre oko 5 godina

Nece dalje od paralije
O

Odskakutaj Hrvoje

pre oko 5 godina

Tu smo gnjido.
Z

Zvezda Idea Zagreb

pre oko 5 godina

Kako ovaj Nolo igra dosadan tenis, samo skracuje loptice.
N

NemanjaKZ

pre oko 5 godina

Sine nije on slikar da se trudi da izgleda lepo. Igra da dobije i ovo je sport, dosta faktora utice kako se igea.
D

Djoko oko

pre oko 5 godina

Treba Srdjan da ga osamari da se trgne
e

eskobar

pre oko 5 godina

idemo cicipas trpaj magare dok je u blatu
G

Gost13

pre oko 5 godina

Kad ovako počne bezdušno da igra, da se vuče po terenu kao baba i da se žali na sve od sunca do terena onda bolje ni da ne igra.
G

Gostrider92

pre oko 5 godina

Kad ti navijas za njega i ponosis se njime samo dok pobedjuje i igra odlicno ti nisi nikakav navijac njegov,ne treba mu takav navijac pozdrav
T

Trn

pre oko 5 godina

Usla voda u usi!
e

eskobar

pre oko 5 godina

nije zasluzijo da uzme prvi set sve na reket mu daje samo brebacuje preko mreze ceka njegovu gresku sta glumii vise

Tor

pre oko 5 godina

A meni je spečeni uzeo 50000 isplate protiv Nadala... Sad je sve izgubio...
O

Orao

pre oko 5 godina

Hoce li iko ikad mene pocastiti ko sto No1e casti svoje protivnike?!
F

Familija

pre oko 5 godina

Napred familijo ide gas majstore samo napred gazi familijo NAPRED NOVAK
B

Bzzz

pre oko 5 godina

Djokovic je trenutno na 20 posto... Usporen sav, bez zivota, a i dalje je u egalu...
B

BrankovicBojan

pre oko 5 godina

Napred Stefanose,pobedi legendo! Bolje navijati za grčkog brata a ne za princa od Monaka.
U

U Tem Denveru

pre oko 5 godina

A kakve veze konkretno ti imas sa grckom ili monakom pa si se opredelio?
U

U Tem Denveru

pre oko 5 godina

Na cemu je urednik rts-a pa da ovom nesrecniku da komentarise finale. Vise se moja baba razume u tenis
D

Ddddd

pre oko 5 godina

Pa ti gledaj na Eurosport 1, poznato je da rts i b92 nemaju dobre sportske komentatore, naprotiv, toliko su losi da ubiju dogadjaj svojim prenosom, nikad se ne bih opredelio za te kanale pre arene, eurosporta ili sport kluba
G

Galapagos

pre oko 5 godina

Brate, ja ne razumem koliko srbomrzaca ovde ima. Znaci vise negativnih komentara za Noleta, i uvek je tako kada dajete ovako uzivo "prenos", a onda posle meca samo nestanu. Odvratni ljudi, koji nista u zivotu nisu postigli, nego cekaju da im baba i deda daju po 500 dinara od penzije.
J

Jaffa keks

pre oko 5 godina

Zna se zasto ga pljuju. Ne placa porez u Srbiji i na taj nacin ne finansira bas te dezurne pljuvace. Ako me razumes...
W

Wat

pre oko 5 godina

Da li je Cicipas ikada u zivotu obrisao trag i priznao bilo sta protivniku? Ubedljivo najprljaviji od svih klinaca, uzasno los covek i neko ko bi i rodjenu majku prodao za svoj uspeh...
n

noleeeeee

pre oko 5 godina

Gazi ga!!! Sto se tice fudbala poklon kvota 1,60 na englesku hehe
Y

Yumis

pre oko 5 godina

Nazalost Cicipas nema cemu da se nada u finalu zato sto je povredjen i pitanje je koliko moze da odigra na visokom nivou.
M

Moje ime

pre oko 5 godina

Pitam se cemu li se nadaju princ od Monaka i njegovi navijaci, ako Cicipas odigra najbolje sto ume, pobedice.
J

Jaffa keks

pre oko 5 godina

Ovo pisem tebi i ljudima koji imaju slicna razmisljanja kao ti. Zasto bi covek placao ogromne poreze ( gledajuci koliko novca ima) u Srbiji kad ne mora da placa u Monaku? Sa druge strane, mislim da se covek ne bi ustrucavao da placa berem deo poreza u Srbiji da zna da ce se te pare iskoristiti na pravi nacin. Naravno svi znamo gde i cijim ljudima te pare odlaze. Koliko se secam, Djokovic je uvek davao novac kad je bilo kriticno u Srbiji, poplave, epidemija... Shvati da samo covek nece da puni tudje dzepove, vec sam donira pare kako smatra da je ispravno. I drugi imaju, pa ipak ne daju. Neki ljudi drze pola Srbije, pa ne vidim da daju pare, sve vise uzimaju.
D

Da....

pre oko 5 godina

Kakve su ti misli, takav ti je zivot.
L

Luj Vitton

pre oko 5 godina

Napred majstore, prepisi recept od Vavrinke koji je pobedio na RG 2015. godine, napred Stefanose legendo.
l

lisabon

pre oko 5 godina

bice mnogo tesko..i fizicki i emotivno je isprazljen,al idemoooo
c

cro

pre oko 5 godina

pa koga boli briga hahahahaha, IGRA HRVATSKAAAA, jeli vi igrate sutra nisam vas vidio AHHAHAHA
k

kakav tenis

pre oko 5 godina

dajte bre fudbal, wembli igra se velika utakmica
U

U Tem Denveru

pre oko 5 godina

Velika utakmica? Kako za koga. Za engelze to je cista rutina
Y

Yumis

pre oko 5 godina

David (Cicipas) protiv Golijata iz Monaka, ocekujem da David pobedi.
W

Will Mosley za b92

pre oko 5 godina

Hajde Cicipase do pobede, napred majstore.
Г

Гост

pre oko 5 godina

Хоће ли се публика поклонити најбољем свих времена или ће навијати за Цицибана? Нема дилеме. Ако Ноле одигра као против Рафе,Цицибан ће морати по вазелин код једног голмана. Ок је момак али мораће још да сачека.
P

Peleooo

pre oko 5 godina

srecno nole daj sve od sebe!
F

Familija

pre oko 5 godina

NAPRED NOVAČE IDEMO DALJE MAJSTORE samo napred gazi familijo
G

GSO

pre oko 5 godina

Napred majstore!
N

NoleDjokovic

pre oko 5 godina

Hvala brate, evo pre meča sam usao na mozzart da bi video tvoj komentar. Trebala mi podrdska
H

Ha-ha

pre oko 5 godina

Kakav Bog humora