""
""

NIŠTA OD FINALA: Ðoković izgubio od Nadala, Rafa ga udario u lice, pa mu se izvinjavao (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 11.08.13. | 08:15

Naš as posle divovske borbe završio učešće na Rodžers kupu u Montrealu, Španac posle dva i po sata slavio 2:1

Prvi teniser sveta Novak Đoković poražen je rano jutros od Rafaela Nadala posle divovske borbe u polufinalu Rodžers kupa u Montrealu 4:6, 6:4, 6:7.
Najbolji meč dosadašnjeg toka turnira u Montrealu trajao je dva sata i 29 minuta.

Đoković je odlučujući treći set u taj brejk odigrao loše osvojivši samo dva poena i tako propustio priliku da se plasira u finale turnira koji je osvajao tri puta u karijeri.

Meč velikih rivala obeležio je detalj iz trećeg seta, pri rezultatu 2:2 Đoković je izašao na mrežu, a Španac tako snažno udario lopticu koja je Novaka pogodila u lice, zbog čega mu se Rafa izvinjavao i tad i na kraju susreta.

Nadal će se za trofej boriti protiv domaćeg tenisera Miloša Raonića u nedelju od 19 časova.