""
""

Sjajni Rosi drži Levante u životu! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 15.04.16. | 22:48

Nije gotovo dok Đuzepe Rosi ne kaže tako! Fudbaleri Levantea pobedili su na svom terenu Espanjol sa 2:1 u meču 32. kola Primere i sačuvali realne šanse za opstanak u Primeri.

Đuzepe Rosi ponovo je dao gol, peti u poslednjih sedam utakmica, a u toj seriji je dodao i dve asistencije.

Nekadašnja velika nada italijanskog fudbala još jednom je pokazao da je klasa večna, bez obzira na sve povrede sa kojima je imao problema.

Večeras je u 23. minutu italijanski internacionalac doneo izjednačenje Levanteu, posle slobodnog udarca i gužve u kaznenom prostoru.

Prethodno je već u sedmom minutu Ernan Perez načeo domaću ekipu i činilo se da će ponovo sve da krene po zlu za Levante.

Ipak, u 66. minutu, opet posle prekida Karl Međani je bio najsnalažljiviji pred golom Espanjola i ispostaviće se, naneo poraz gostima koji će se takođe boriti za opstanak.