""
""

Adio Fjorentina! Brkić spustio rampu, Di Gaudio ugasio svetlo u Toskani (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 16.12.15. | 18:35

Fudbaleri Fjorentine oprostili su od Kupa Italije i to u osmini finala, pošto ih je na stadionu Artemio Franki savladala ekipa Karpija sa 1:0.

Bio je to duel dva tima koji su na potpuno suprotnim polovima na tabeli Serije A, ali to nije smetalo Karpiju, na čijem golu je branio Željko Brkić da napravi veliko iznenađenje.

Strelac jedinog pogotka na utakmici bio je Antonio di Gaudio u 76. minutu, a lepo je plasirao loptu u donji desni ugao Fjorentinine mreže.

U petom minutu sudijske nadoknade, kada je već bilo jasno kako će se završiti ova utakmica, drugi žuti karton i isključenje zaradio je Gonzalo Rodrigez.

Reprezentativac Srbije Nenad Tomović odigrao je svih 90 minuta za ljubičaste iz Firence.

Protivnik Karpija u četvrtfinalu italijanskog kupa biće bolji iz duela Sampdorije i Milana koji je na programu u četvrtak od 21 sat.

(FOTO: Youtube printscreen)