Bilićeva Lokomotiva nastavlja da tone, Krila Sovjetov se izvlače sa dna (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 20.04.13. | 22:07

Ekipa iz Moskve upisala je sedmu uzastopnu utakmicu bez pobede

Nešto pre početka susreta Kubana i Lokomotive iz Moksve mogli smo sve pare ovog sveta da damo da će se meč završiti bez pobednika. A tako je i bilo...

Iako je bilo pregršt prilika na obe strane, duel između dva tima koji već duže vreme ne znaju za pobedu (Kuban pet remija uzastopno, Lokomotiva četiri poraza i tri remija) je završen bez pobednika.

Ovakav ishod definitivno ne odgovara ni jednima ni drugima, s obzirom da oba tima žarko žele plasman u evrokupove.

S druge strane, Krila Sovjetov, koja su tokom cele sezone grcala na dnu tabele, hvataju bukvalno poslednji voz za beg sa dna, a sa dva uzastopna trijumfa nalaze se na samo dva boda od sigurne zone.

Ovog puta Krila Sovjetov su savladala Alaniju rezultatom 2:1, a strelci za domaći tim bili su Goro u 11. i Angbva u 44. minutu, dok je utešni gol postigao Priskin u 88. minutu.

Ipak, sudbinu ovog tima odlučiće naredno kolo, u kojem se Krila sastaju sa Volgom, koja je savladala Mordoviju sa 2:1.