Piksi ne mora da brine, Mitar se vratio i ponovo trese mreže (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 03.05.24. | 17:49

Novi gol srpskog reprezentativca za Al Hilal

Bilo je malo zebnje, straha kada je stigla vest da se Aleksandar Mitrović povredio. Sve je uplašilo da se ne ponovi situacija iz Katara, kada je pola reprezentacije stiglo na Mundijal povređeno.

Ali, dobre vesti polako stižu: Mitrović ne samo da se već vratio na teren, skoro mesec i po dana pre prve utakmice Srbije na Evropskom prvenstvu, nego je nastavio i da daje golove!

Golgeter Al Hilala bio je starter danas u prvenstvom meču protiv Al Tavona. Uvertira je bio žuti karton koji je dobio u 14. minutu zbog povlačenja, a onda je stigao i pogodak, u smiraj poluvremena: centrirao je Mikael, a Mitrogol se ubacio na drugu stativu i poslao fudbal u mrežu, za vođstvo Al Hilala.

Priroda se, dakle, obnavlja, Mitrović je ponovo spreman i oran za dobar fudbal, lopta ga sluša, ide u mrežu. A, među starterima je bio i Sergej Milinković-Savić, koji je bio asistent za drugi gol (3:0)... Piksi, dakle, ne mora da brine kada su njih dvojica u pitanju pred okupljanje Orlova na početku juna.