""

Bizoni posramili Radnički! Kakva je to košarka kad te pobede Finci?

Vreme čitanja: 1min | sre. 27.11.13. | 23:32

Kragujevčani u 7. kolu Evropkupa poraženi od Bizonsa 73:75

Košarkaši Radničkog izgubili su u Finskoj od Bizonsa sa 75:73 (21:14, 21:17, 14:20, 19:22), u 7. kolu H grupe Evrokupa.

Kragujevčani su pretrpeli treći poraz, ali i dalje imaju šanse za plasman u drugu fazu takmičenja, dok su Finci zabeležili treću pobedu.

Predstavnik Srbije loše je otvorio utakmicu, na poluvremenu je imao 11 poena zaostatka, a mnogo bolje zaigrao je u nastavku. Uspeli su izabranici Miroslava Nikolića da izjednače rezultat pola minuta pre kraja, međutim, ekipa Bizonsa postigla je odlučujuće poene iz slobodnih bacanja.

Najefikasniji u timu Radničkog bio je Jaru (27 poena), a kod domaćina Vilijamson (28).

OSTALI REZULTATI GRUPE H EVROPKUPA

Besiktaš - Neptunas 74:83 (16:21, 16:19, 14:19, 26:24)
Panionios - Spartak Sankt Peterburg 76:69 (22:11, 17:16, 12:24, 25:18)

Tabela: Bešiktaš 5-2, Radnički i Panionios 4-3, Neptunas i Bizons 3-4, Spartak 2-5.

U 8. kolu Grupe H Radnički 4. Decembra gostuje ekipi Spartaka.

(FOTO: Star sport)