""

Braga iskalila bes

Vreme čitanja: 1min | sub. 16.12.17. | 23:25

Stradao je Belenenseš, bilo je 4;0 u popularnom Kamenolomu

Fudbaleri Brage posle dva vezana poraza iskalili su bes u portugalskom šampionatu na nesrećnom Belenensešu. Domaćin je slavio ubedljivo sa 4:0 u meču 15. kola Primeire

Braga je povela u 36. minutu preko Fabija Martinsa i najavila da ovaj put neće biti gubljenja bodova. Prednost je duplirao Dijego Souza u 55. minutu.

A onda je u paklenoj završnici Braga dala još dva gola za ubedljivu pobedu. Na 3:0 povisio je Raul Silva, a u petom minutu nadoknade pogodio i Hasan.

Duel Feirensea i Setubala prekinut je posle prvog poluvremena jer je nestala struja na stadionu Marselino do Kastro i tih 45 minuta biće odigrano u nedelju. U trenutku prekida domaćin je vodio golom Tijaga Silve u 20. minutu iz penala.