""
""

Briž se konačno probudio iz agonije (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 17.09.16. | 19:55

Navijači Briža konačno su dočekali pobedu svoje ekipe. Aktuelni šampion Belgije savladao je na svom terenu, posle preokreta, ekipu Eupena sa 3:2 u meču sedmog kola Pro lige.

To je jednom od najtrofejnijih belgijskih klubova tako je upisao prvu pobedu posle četiri vezana meča.

Ni večeras Briž nije briljirao, ali je teškom mukom ipak osvojio sva tri boda koja bi mogla da dosta da mu znače u prevazilaženju krize.

Utakmicu je obeležio napadač Briža, dvostruki strelac Jele Fosen. On je protivničku mrežu zatresao u 27. i 80. minutu iz penala. Strelac drugog gola bio je Stefano Densvil u 64. minutu.

Poraz gostiju ublažio je, takođe sa bele tačke, Luis Fernandez u poslednjim trenucima.