"Delibašić"
"Delibašić"

Delibašić gurnuo Seltu u ambis, Atletiko odoleo s devetoricom (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 07.04.13. | 22:01

Bivši napadač Partizana potvrdio pobedu Rajo Valjekana u Vigu - 2:0. Madriđanima samo bod protiv Hetafea

DelibašićSelta je imala veliku šansu da osvoji vredne bodove u borbi za opstanak, ali je kiksnula protiv Rajo Valjekana i zabeležila četvrti poraz u poslednjih pet utakmica– 0:2. Ako tim iz Viga nije imao šta da traži u duelu sa Seviljom, Realom i Barselonom, protiv koje je nekako izvukao remi, onda su porazi od Deportiva i Valjekana ravni katastrofi.

Da domaćin neće dobro proći i da će se gosti gostiti videlo se već u 14. minutu, kada je Piti postigao vodeći gol. Tačku na “i” stavio je rezervista i bivši napadač Partizana Andrija Delibašić u 83. minutu. Rajo je tako ptekinuo mogući negativni niz, pošto su prethodno dva puta poraženi…

Atletiko Madrid posustaje u trci za drugo mesto sa madridskim Realom. Jorgandžije su odigrale samo 0:0 na gostovanju Hetafeu, a meč su završili sa čak dva igrača manje, pošto su pocrveneli Suarez u 73. i Godin u drugom minutu nadoknade.

Osasuna je na svom terenu prepustila bodove Espanjolu. Golove za goste postigli su Moreno i Vakaso.