""

Dinamo prihvatio Astrin izazov

Vreme čitanja: 1min | sub. 20.02.16. | 21:15

Tim iz Bukurešta vratio se na minus tri

Dinamo je prihvatio Astrin sinoćni izazov! Nakon što je lider prebrodio teško gostovanje Botošaniju, tim iz Bukurešta rutinski je savladao pretposlednju Konkordiju (4:0) i vratio se na minus tri.

Domaći sastav bio je neuporedivo bolji i potpuno nadigrao nedorasle goste koji osim jedne stative nisu imali nikakvih šansi. Dinamo je načeo Konkordiju u 13. minutu pogotkom Rotarijua iz penala, da bi u finišu prvog dela tamnoputi Esombe pobegao svojim čuvarima i lako pogodio za 2:0.

Isti igrač otklonio je sve dileme oko pobednika svojim drugim, jako lepim golom u 61. minutu.

Fudbaleri Konkordije predali su se posle trećeg pogotka Dinama. U takvim uslovima domaći su samo odrađivali posao, da bi rezervista Gnoare pet minuta pre kraja stavio tačku na ovaj susret četvrtim pogotkom.