"Jedna od Dmitrovićevih odbrana"

Dmitrović siguran, Brašanac debitovao, umalo i da pogodi

Vreme čitanja: 1min | pet. 15.09.17. | 23:07

Druga pobeda Eibara ove sezone

Jedna od Dmitrovićevih odbranaDruga pobeda za Eibar u aktuelnom prvenstvu Španije. Prva na “Munisipal de Ipurua” stadionu. U Baskiji imaju razloga za zadovoljstvo, jer su opravdali ulogu blagog favorita u duelu sa Leganesom – 1:0.

Junak domaćeg tima zove se Alehandro Galvez. Ispostaviće se da je u odlučujućem 53. minutu napravio nekoliko poteza vrednih pažnje. Najpre je oduzeo loptu gostima na sredini igrališta, potom je odložio na stranu, nastaivo kretnju, sačekao centaršut i udarcem glavom zatresao mrežu.

Eibar je uglavnom kontrolisao dešavanja na terenu, a imao je i pouzdanog Marka Dmitrovića među statiama. Srpski golman je odbranio udare Naranha i Omara Ramosa, a imao je sreće da ga ne savlda nekadašnji kolega iz mlade reprezentacije Darko Brašanac.

Pozajmljeni vezista Betisa večeras je debitovao za Leganes, u trećem minutu je zaradio žuti karton, a u 36. imao dobru priliku, ali je pucao pored stative. U igri je ostavio dobar utisak.