""

Gde je Taliska, tu je i pobeda! Bešiktaš gazi i u kupu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 30.01.18. | 20:25

Genčlerbirligi pao na Vodafon areni

Bešiktaš gazi ka trofeju u turskom kupu. U prvoj utakmici četvrtfinala istanbulsku Orlovi su na svom terenu pobedili Genčlerbirligi sa 3:1.

Bila je to treća uzastopna pobeda aktuelnog prvaka Turske, a mogla je da bude i ubedljivija, mada je Genčler u jednom trenutku mučio domaćina.

Mustafa Pektemek je u 21. minutu doveo domaćina u vođstvo, ali je u 52. minutu usledio hladan tuš za navijače Bešiktaša, nakon što je Marko Milinković proigrao Deniza Jilmaza, a nekadašnji član drugog tima Bajerna doneo izjednačenje.

Videli su tad u Bešiktašu da je vrag odneo šalu i krenuli svim silama napred i to im se isplatilo. Za samo pet minuta u završnici Bešiktaš je došao do ubedljive pobede.

Najpre je u 74. minutu Alvaro Negredo pogodio iz penala, a pet minuta kasnije konačan rezultat postavio je sjajni Taliska.