Goreće od Danske do Kipra: Rozenborg igrao kao nekad, ali se APOEL izvukao

Vreme čitanja: 1min | sre. 27.07.16. | 21:23

Remi u duelu Astre i Kopenhagena – 1:1

Goreće od Kipra do Danske u revanš mečevima trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona. Poznato je samo jedno: da ništa nije poznato.

Rozenborg je posle odlične igre u prvom poluvremenu savladao Apeol (2:1), ali su Kiprani zahvaljujući golu Efrema sačuvali živu glavu na ramenima. Pred temperamentnim navijačima u Nikoziji imaće šansu da se plasiraju u plej-of rundu. Sa druge strane Kopenhagen je izborio vredan remi u Rumuniji.

Roznborg je kao nekada igrao tokom prvih 45 minuta duela sa Apoelom. Kiprani su bili na kolenima posle tečnih akcija Norvežana koje su laganim egzekucijama završili Gigtkjaer i Skjelvik...

Apeol je uspeo da digne glavu. I prepolovi prednost rivala.

Zanimljivo je bilo i u Đurđu. Astra na kraju nije uspela da stigne bar do minimalnog kapitala protiv Kopenhagena. A počelo je sve kao u bajci za domaćina. Tešira je već u sedmom minutu pogodio za radost navijača Astre. Međutim, Kopenhagen, za koji nije igrao Andrija Pavlović, uspeo je da se uspravi i pogotkom Delaneja dođe do izjednačenja.