""

Hteo ga je Partizan, a sad vodi Astru do titule! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 01.04.16. | 21:49

Denis Alibek het-trikom razneo Dinamo u Bukureštu

Astra Đurđu ozbiljno korača ka tituli prvaka Rumunije. Ova simpatična ekipe večeras je kao gost pregazila Dinamo iz Bukurešta sa 4:1 u četvrtom kolu takmičenja u Grupi za šampiona.

Apsolutni junak večeri za gostujuće navijače bio je Denis Alibek, igrač za kojeg se pričalo da bi mogao da pojača Partizan.

Ovaj 25-godišnji napadač večeras je postigao het-trik i potpuno je razneo odbranu popularnih Crvenih pasa iz rumuske prestonice.

Alibek je protivničku mrežu tresao u 35, 53. i 67. minutu, a strelac prvog gola za goste bio je Damijen Buđema.

Očajni Dinamo je dao jedan pogodak, ali čak ni to nije uradio njegov fudbaler. Žeraldo je u 38. minutu zatresao sopstvenu mrežu.

Inače, ovo je ekipi Astre bila treća pobeda na gostovanjima Dinamu u poslednje četiri utakmice.

(FOTO: Youtube printscreen)