""

Ko je igrao GG&3+ na Belgijance - nije pogrešio!

Vreme čitanja: 2min | sub. 19.08.17. | 22:43

Antverpen iznenadio Mehelen, Eupen i Lokeren do prvih pobeda

Tip GG&3+ večeras je bio dobitni u belgijskoj Pro ligi! Tako je, bar, bilo u završne tri utakmice subotnjeg programa.

Antverpen je napravio iznenađenje i trijumfovao kao gost Mehelenu rezultatom 2:1. Golovi su viđeni u završih 25 minuta utakmice, ali svi oni koji su čekali dvojku, ili baš GG&3+ imali su razlog više za radost. Goste je u vođstvo doveo Duplu, da bi u završnih nekoliko minuta Mehelen stigao do izjednačenja preko Bandea. Zasluženi trijumf Antverpenu doneo je Harun u poslednjim sekundama utakmice.

Identičan rezultat viđen je u prvoj ovosezonskoj pobedi Eupena i to protiv Ostendea - 2:1.

Za razliku od prethodno pomenutog susreta, u ovom meču svi golovi pali su u prvih sat vremena igre. Leje je u 22. minutu doveo Eupen u vođstvo, nedugo zatim gosti su izjednačili preko Jonkherea, da bi Okansi neposredno pre isteka prvog časa igre stigao do pogotka vrednog tri boda.

Najzanimljivije bilo je u susretu Beverena i Lokerena, gde je viđeno čak pet golova, od toga tri u mreži domaćina - 2:3.

Strelci za Lokeren bili su Marco, Mirić i Terki u vremenskom rasponu od 29 minuta, dok je domaćin uspeo da uzvrati samo dva puta - preko Amponaha i Kamača. Nedovoljno za nešto više.