Leonardo ga opet dao, Ruiz se spasao poraza (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 31.10.17. | 19:52

Bivši igrači Partizana i Crvene zvezde nastavili bitke iz Srbije u Saudijskoj Arabiji

U Srbiji je Leonardo imao više uspeha u direktnim duelima sa Džonom Ruizom. Dok su igrali za večite rivale iz Beograda, Brazilac je uglavnom pobeđivao s Partizanom protiv Ruizove Zvezde, a fudbalske bitke su nastavili u Saudijskoj Arabiji.

Prvi put posle beogradskog derbija, danas su ukrstili koplja u saudijskom prvenstvu. Leonardo je prva violina Al Ahlija iz Džede, dok je Ruiz član Al Feihe.

Leonardo je dana umalo bio junak pobede. Petim prvenstvenim golom je Al Ahlijiu otvorio vrata pobede i izgledalo je da će njegov pogodak iz 44. minuta biti dovoljan za nova tri boda i šestu uzastopnu pobedu u šampionatu.

Međutim, gosti su uspeli da se izvuku sa remijem 1:1 . Džon Ruiz je ušao u igru na poluvremenu, a njegov tim je do boda došao golom u 88. minutu. Strelac je bio Gege posle kornera.