""

Leteći magarci poleteli od sreće: Dete Milana otkinulo Interu dva boda (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 13.01.14. | 22:54

Nerazuri prekinuli niz od pet uzastopnih trijumfa nad Kjevom

Fudbaleri Intera nastavili su da igraju po sistemu "toplo-hladno" i kidaju živce svojim vernim navijačima. Imali su Nerazuri lepu priliku da protiv slabašnog Kjeva stignu do tri boda o osiguraju petu poziciju na tabeli Serije A, ali nisu uspeli - 1:1.

Bez obzira na činjenicu da su imali znatno veći posed lopte, igrači Intera delovali su potpuno bezidejno, iako je utakmica startovala u vrlo visokom ritmu. Već u prvih 15 minuta videli smo dva pogotka. Gosti su prvi poveli, već u 8. minutu, kada je dete Milana Alberto Paloski sjajnim udarcem sa ivice šesnaesterca iskosa matirao Handanoviča za 1:0.

Ipak, već u 12. minutu Interov tandem Riki Alvarez - Nagatomo uspeo je da neutrališe prednost rivala. Nakon vrlo dobrog prodora Riki je poslao oštar centaršut po zemlji, a na pravom mestu u pravo vreme našao se Nagatomo, koji je bez većih problema smestio loptu u mrežu. Bila je to sedma asistencija Alvareza u sezoni, po čemu je najbolji u Seriji A.

Nerazuri su od tog trenutka potpuno zagospodarili terenom, ali uzalud. Imali su izabranici Valtera Macarija u dobrom delu susreta čak 68 odsto poseda lopte u svojim nogama, ali to im nije previše pomoglo. Jer, ozbiljnijih prilika nisu imali, pa su posle pet uzastopnih trijumfa nad Letećim magarcima doživeli kiks u vrlo nezgodnom momentu.