""

Levante gazi, Ćema dao gol za špice (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | čet. 21.09.17. | 23:20

Sosijedad baš stradao u Valensiji - bilo je 3:0 za domaćina

Levante je i dalje neporažen u Primeri! Ekipa iz Valensije na svom terenu je savladala Real Sosijedad sa 3:0 u meču petog kola šampionata i nastavila borbu u vrhu tabele.

Sjajnu partiju pružili su izabranici Huana Munjiza i zasluženo su došli do druge prvenstvene pobede. Dva sjajna pogotka su videli navijači Levantea i sigurno je da će se naći na televizijskim špicama.

Pogotovo onaj prvi koji je defanzivac Ćema postigao volej udarcem koji je izgledao kao projektil sa ivice kaznenog prostora.

Domaći su prednost duplirali u 75. minutu pogotkom Moralesa iz penala koji je sam iznudio u duelu sa naivnim Odriozolom.

Drugi žuti karton i isključenje u 88. minutu zaradio je Dijego Ljorente u timu Sosijedada, a konačan rezultat postavio je Enis Bardi iz slobodnog udarca u poslednjem trenucima meča.

Inače, srpski internacionalac Saša Lukić presedeo je celu utakmicu na klupi za rezervne igrače Levantea.

U duelu dva tima iz donjeg dela tabele, Selta je u Vigu remizirala 1:1 sa Hetafeom. Maksimilijano Gomez je u 25. minutu doveo domaći tim u vođstvo, ali je četiri minuta pre kraja utakmice Anhel Rodrigez postavio konačan rezultat.