""

LIGA 1: Konačno se omrsio i Sošo, Lion može da se pozdravi s titulom...

Vreme čitanja: 2min | sub. 28.09.13. | 21:50

Lavovi novim remijem potvrdili da nemaju ekipu koja može da se nosi s Monakom i Pari Sen Žermenom...

Meč izmeđi Liona i Lila trebalo je da bude u neku ruku derbi kola i samim tim najzanimljiviji duel subotnjeg programa u francuskoj Ligi 1, međutim, ovaj okršaj završen je bez golova, što ne odgovara ni jednom ni drugom klubu, koji već dobrano zaostaju za vodećim Pari Sen Žermenom, Monakom i Olimpikom iz Marselja.

Neočekivano, najviše uzbuđenja viđeno je u Sent Etjenu, gde je domaćin imao sigurnih 2:0 protiv Bastije, ali je na kraju morao da se zadovolji samo bodom, pošto je primio dva gola u samom finiši utakmice.

Tabano i Diomand doneli su predost domaćinu u 27, odosno 57. minutu, ali pad koncentracije u finišu utakmice skupo je koštao Sent Etjen. Bruno je u 85. minutu smanjio na 1:2, da bi Modesto u petom minutu nadoknade postavio konačnih 2:2.

Nica našeg Nemanje Pejčinovića dokopala se i četvrte pobede u šampionatu koja je vodi u vrh tabele. Ovo je trći trijumf Nice u poslednja četiri meča u kome je bivši fudbaler Crvene zvezde odigrao svih 90 minuta.

U susretu Evijan - Bordo nije bilo pobednika (1:1), dok je Sošo konačno stigao do prva tri boda, savladavši Valensijan rezultatom 2:0...

LIGA 1 – 8. KOLO:

Lorijan – Marselj 0:2 (0:0)