""

Maestralni Nedović pokorio Madrid

Vreme čitanja: 1min | ned. 18.12.16. | 20:29

Srpski bek ubacio 24 poena u pobedi nad Estudijantesom

Unikaha se na trijumfalan način vraća iz Madrida, pošto je savladala domaći Estudijantes sa 87:76 u utakmici 13. kola španske ACB lige.

Najzaslužniji za pobedu Unikahe, osmu ove sezone, bio je srpski košarkaš Nemanja Nedović. Na terenu je proveo 17 minuta, a postigao je 24 poena, podelio tri asistencija i zabeležio dva skoka.

Veoma dobar u gostujućujoj ekipi bio je i drugi srpski internacionalac Dejan Musli. On je igrao 19 minuta i postigao je 12 poena.

Najefikasniji u Estudijantesu, koji je doživeo osmi poraz u šampionatu, bio je Edvin Džekson sa 29 poena. Džamar Vilson dao je 10, a Omar Kuk osam poena za domaće.

Madridski klub definitivno se nalazi u slaboj formi, ovo mu je bio peti poraz u poslednjih šest utakmica.