""

Marselj igrao u Kaenu - pobeda, a šta drugo?

Vreme čitanja: 1min | pet. 19.01.18. | 22:50

Ni posle 20 godina tim sa juga Francuske nije izgubio na ovom gostovanju

Olimpik Marselj nije izgubio u Kaenu više od 20 godina, a ta tradicija biće nastavljena još neko vreme. Fudbaleri Rudija Garsije još jednom su slavili na severu Francuske, ovaj put bilo je 2:0 u utakmici 22. kola Lige 1.

To je Marselju bila treća uzastopna pobeda bez primljenog gola i jasno je da je Garsija uspeo konačno i da skocka odbranu.

Doduše, slavni klub sa juga Francuske ni večeras nije baš tako lako  došao do trijumfa, pošto je oba gola dao tek u drugom poluvremenu.

Igrao se 55. minut kada je Vensan Besa potpuno nekontrolisano raspalio po nogama fudbalera Marselja Bunu Sara, a sudija je pokazao na belu tačku.

Siguran se penala bio je Dimitri Paje, a konačan rezultat postavio je trenutno svakako najbolji igrač Marselja Florijan Tovan u 74. minutu.

FRANCUSKA 1 - 22. KOLO

Kaen - Marselj 0:2 (0:0)