""

Misliš da si Nojer? E, pa nisi! Bešiktaš pati, ubio ga Fabri (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 28.10.16. | 20:53

Šampionu samo bod na gostovanju Genčleru...

Serija Bešiktaša od pet vezanih pobeda završena je! Posle trijumfa u Napulju, pa ubedljive pobede nad Antalijom prošlog vikenda, šampion Turske odigrao je samo 1:1 na gostovanju Genčlerbirligiju, čime je omogućio Bašakšehiru da se osami na vrhu.

Glavni krivac za ovakav ishod protiv Genčlera jeste golman Bešiktaša, Španac Fabri koji je u 27. minutu potpuno bespotrebno izleteo na 30-35 metara od svog gola i tamo pogrešio, što je Serdar Gurler kaznio - 1:0. Do pauze rezultat se više nije menjao.

Gosti su na vreme uspeli da izjednače, ali i pored toga do preokreta nisu mogli. Na 1:1 poravnao je Brazilac Anderson Taliska, letošnje pojačanje iz Benfike, kome je to bio četvrti pogodak u sezoni. Svemu je prethodio jako dobar centaršut Rikarda Kvarežme.

Bešiktaš jeste imao kontrolu, loptu više u posedu, no Genčler je sačuvao veoma značaj bod u džepu. Senolu Gunešu nije pomoglo ni to što je od 46. minuta na teren poslao Vinsenta Abubakara. Inače, naš Duško Tošić odigrao je svih 90 minuta na poziciji štopera...