""

Možda i ključni kiks Porta - Zmajevi sada daleko od titule (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 06.05.17. | 23:24

Tim Nuna Espirita Santa odigrali 1:1 na gostovanju Maritimu

Porto će zbog ovog remija verovatno ostati bez titule u Primeiri. Zmajevi su odigrali 1:1 protiv Maritima u gostima pa sada imaju dva boda manje od Benfike koja ima i meč manje na dva kola do kraja. Deluje da je to to.

Da je Porto ovo dobio imao bi šansu da se nada kiksu Orlova, ali uprkos vođstvu na večerašnjem duelu nisu uspeli do tri boda.

Otavio je doveo goste u vođstvo golom u 28. minutu, ali su domaći u 69. minutu izjednačili preko Đuseua koji je postigao gol glavom nakon kornera.

Bio je to hladan tuš za Porto koji je sa ovim remijem praktično prosuo snove o tituli ove sezone. Benfika mu ovo neće oprostiti.

Zmajevi sada imaju 73 osvojena boda, Benfika je na 75 i ima tri meča do kraja, dok Porto igra još dve utakmice.

Ovaj remi mu nikako nije bio potreban.

Maritimu će ovaj bod značiti u borbi za šesto mesto koje vodi u kvalifikacije za Ligu Evrope. Taj tim ima 48 bodova, a Rio Ave 45 i utakmicu manje.