""
""

Negredo za nadu Sevilje, Bilbao nastavlja da tone (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | uto. 09.04.13. | 00:10

Reprezentativac Španije golovima u 4. i 86. minutu slomio otpor prošlosezonskog finaliste Lige Evrope, koji se nalazi na dobrom putu da dovede u pitanje opstanak u ligi

Da nije bilo Alvara Negreda, teško da bi Sevilja stigla do pobede. Sjajni Španac bio je dvostruki strelac u trijumfu rezultatom 2:1, čime je Andalužanima doneo tri boda i nadu da se naredne sezone nađu u Ligi Evrope.

Prvi pogodak Negredo je postigao već u 4. minutu utakmice, čime je domaćin jasno stavio do znanja da želi što pre da obezbedi trijumf. Do kraja poluvremena nije bilo promene rezultata, a gosti su preko Karlosa Gurpegija u 55. minutu uspeli da anuliraju prednost domaćina i vrate se u utakmicu.

Ipak, Negredo je rešio svaku dilemu posle jedne školske akcije. Hoze Antonio Rejes odlično je probio po levoj strani i uputio lep centaršut, a na pravom mestu našao se Negredo, koji je sa par metara bez problema smestio loptu u mrežu.

Sevilja je tako upisala sedmu uzastopnu pobedu kod kuće i trenutno se nalazi na desetoj poziciji sa 41 bodom, dok je Bilbao 13. sa 35 bodova.