""

Nema lepše stvari nego kada post prekineš protiv šampiona

Vreme čitanja: 1min | ned. 01.11.15. | 22:03

Kluž rutinski savladao Steauu

Tokom tri ligaške utakmice fudbaleri Kluža bili su u pobedničkom postu, ali to se danas promenilo. Na megdan Železničarima izašao je aktuelni šampion Steaua, koja se nije dobro provela na stadionu „Dr. Konstantin Radulesku“ – 2:0.

Ovim trijumfom ekipa iz Transilvanije ponovo je uhvatila priključak sa grupom ekipa koje se bore za plej-of i šampionsku titulu.

Samo pola sata bilo je potrebno domaćinu da probije bedem Steaue, a gol posrnulog šampiona načeo je Vitor Bruno, posle vrlo dobre asistencije Tijaga Lopeza.

Potvrdu tri boda domaći sastav dobio je u samom finišu utakmice, kada je Aleksandru Paun pronašao put do mreže i tako presudio ljutom rivalu iz Bukurešta.

Nešto ranije fudbaleri Pandurija slavili su protiv Voluntarija rezultatom 2:1. Strelci za domaći sastav bili su Radut u 38. i Hora u 70. minutu, dok je gol za Voluntari postigao Todoran u 13. minutu. Ovom pobedom Panduri je stigao na drugu poziciju na tabeli.

LIGA 1 – 16. KOLO

Astra Đurđu – U. Krajova 1:0 (0:0)