""

Nije gotovo dok sudija ne svira - Đan zaledio srca navijača Fenera (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 30.10.17. | 20:08

Preokreti obeležili meč na stadionu Šukru Saračoglu

Navijači Fenerbahčea dobro će zapamtiti duel sa Kajzerijem i Asamou Đana. Kanarinci su bili nadomak pobede na svom stadionu, a onda je Đan u petom minutu nadoknade postavio konačnih 3:3 u meču 10. kola turske Superlige.

Bila je ovo utakmica sa dosta preokreta, a na kraju može da se kaže da je ovaj rezultat i najpravedniji.

Kajzeri je poveo četiri minuta pre kraja prvog poluvremena preko Umuta Buluta, a Fenerbahče je izjednačio golom Ozana Tufana u 45. minutu.

Potpuni preokret domaćinu doneo je Roman Nojštader u 50. minutu, a kada je Brazilac Souza 12 minuta kasnije povisio ne 3:1, činilo se da je sve gotovo.

Ali, kako to često ume da bude slučaj u Turskoj, tek je počelo. U 68. gosti su smanjili zaostatak autogolom nespretnog Neta, a zatim je u nadoknadi vremena, kada su svi već, očekivali kraj Asamoa Đan još jednom pokazao da nije zaboravio da igra fudbal.

Inače, srpski napadač Nikola Stojiljković zaigrao je za Kajzeri u poslednja tri minuta sudijske nadoknade.

TURSKA 1 - 10. KOLO

Kasimpaša - Goctepe 3:1 (1:0)