""
""

Oproštaj od snova o Ligi šampiona: Panduri i Dinamo pucali u prazno (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 24.04.16. | 22:16

Domaćin će više žaliti za propuštenim, pošto je od 67. minuta igre igrao sa igračem više i propustio nekoliko solidnih prilika za postizanje gola

Nije bilo pobednika, ali ni golova u okršaju između Pandurija i Dinamo Bukurešta, tako da su oba tima u potpunosti isključena iz borbe za plasman u kvalifikacije za Ligu šampiona. Domaćin će više žaliti za propuštenim, pošto je od 67. minuta igre igrao sa igračem više i propustio nekoliko solidnih prilika za postizanje gola - 0:0.

Ovako, obe ekipe su ostale na trećoj, odnosno četvrtoj poziciji sa po 35 bodova, što je već ozbiljnih sedam bodova zaostatka za vodećom Astrom, koja već sutra ima pravu meč loptu sa Targu Murešom, ali četiri boda udaljenosti od Steaue.

Domaći su imali šta i da prigovore sudijama, koje nisu dosudile jedanaesterac zbog prekšaja nad Mihailom Radutom u 60. minutu.

Panduri u naredom kolu gostuje Steaui, dok Dinamo ide na noge vodećoj Astri.