PLS: Bežanija slavila u Jagodini, opstanak je sigurica

Vreme čitanja: 1min | pon. 07.05.18. | 18:59

Podmlađeni tim Ćurana nije mogao više od časnog poraza...

Lavovi mogu da odahnu - prvoligaški fudbal će se igrati i naredne sezone Kraj bežanijske crkve! Bežanija je večeras u poslednjem meču 26. kola Prve lige Srbije tukla odavno prežaljenu Jagodinu sa 2:1 i završila ključni posao kada je u pitanju borba za opstanak. U preostala četiri kola četi Aleksandra Stankovića potreban je još samo bod za overu prvoligaškog statusa za iduću godinu.

Gosti su dosta lako stekli dva gola viška u 21. i 43. minutu, posle čega im je bilo lakše da igraju. Podmlađeni tim Ćurana nije se predavao, u sudijskoj nadoknadi prvog dela uspeo je da smanji zaostatak, ali u nastavku ni da opepeli. Bežanija je zadržala gol prednosti i zaslzženo stigla do zlata vrednih bodova.

Domaćinu je posao značajno bio otežan u poslednjih desetak minuta, pošto su ostali s čovekom manje zbog isključenja...

SRBIJA 2 - 26. kolo

TSK Bačka Topola - Inđija 1:0 (0:0)