""
""

Podivljali Vukovi ne odustaju od titule! Puljić u nadoknadi srušio Pandure (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 12.12.15. | 21:52

Dinamo iz Bukurešta deluje moćno u poslednje vreme. Vukovi iz prestonice večeras su na svom terenu savladali Pandure sa 2:1 u utakmici 22. kola rumunske Lige 1 i najavili ozbiljnu borbu za titulu šampiona sa Astrom i Vitorulom.

Fudbalerima Dinama ovo je bila peta pobeda u poslednjih šest utakmica u šampionatu i navijači bukureštanskog velikana mogu da budu veoma zadovoljni.

Trofejni klub imao je i dosta sreće protiv Pandurija, pošto je do trijumfa došao golom hrvatskog defanzivca Antea Puljića u prvom minutu sudijske nadoknade, kada se momak rođen u Mostaru najbolje snašao posle kornera.

Prethodno, Dinamo je poveo preko kamerunskog napadača Marsela Esombea pet minuta pre kraja prvog poluvremena, a izjednačio je Valentin Munteanu u 52. minutu.

Ekipa Pandurija od 86. minuta igrala je bez češkog internacionalca Lukasa Drope koji je zaradio drugi žuti karton.