Porto - srećom, ima i taj penal u 90+6 (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 19.08.18. | 21:37

Kroz iglene uši Zmajevi do pobede nad Belenensešom

Porto je “visio” na gostovanju kod Belenenseša, ali se izvukao i golom iz penala u šestom minutu sudijske nadoknade došao do pobede od 3:2 u utakmici drugog kola Primeire.

Belenenseš je igrao hrabro, junački je stigao zaostatak od dva gola, potom hrabro odolevala, ali je na kraju opravdano, zbog igranja rukom u nadoknadi vremena, sudija pokazao na belu tačku.

Siguran izvođač najstrože kazne bio je Aleks Teles.

Zmajevi su poveli u 26. minutu golom Dioga Leitea, a prednost je duplirao Otavio u 46. minutu. Verovatno nije bilo čoveka na stadionu koji nije pomislio da je gotovo.

Belenenseš je u 55. minutu prepolovio zaostatak golom Fredija iz penala, a onda je upravo ovaj fudbaler asistirao Alhasanu Keiti sedam minuta pre kraja utakmice za izjednačenje i šok gostiju.

Srećom po Zmajeve, “pao” je taj penal u nadoknadi.

PORTUGAL 1 - 2. KOLO

Aveš - Tondela 2:2 (1:1)