"Nolito i Oreljana slave pogodak (arhiva)"

Posle skoro 700 minuta Selta zatresla mrežu! Oreljana okajao grehe i ostavio bod u Galiciji (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 10.01.15. | 21:45

Tim iz Viga umalo došao do kompletnog plena...

Nolito i Oreljana slave pogodak (arhiva)

Posle sedam i po utakmica, šest vezanih poraza u Primeri i gotovo 700 minuta bez pogotka i Selta je osetila slast smeštanja lopte u mrežu! Fudbaleri tima iz Viga uspeli su da dođu do velikog boda u borbi sa Valensijom, koji je konačno prekinuo crnu seriju i najavio dolazak nekih boljih dana na Balaidosu - 1:1.

Mada, posle promašenog penala Oreljane činilo se da posrnulu Seltu ništa neće "oprati". U 28. minutu napadač ekipe iz Galicije imao je priliku da sa bele tačke dovede domaćina do vođstva, ali je majstor na gol liniji, Dijego Alves bio uspešniji.

Kazna je brzo stigla, u samom finišu prvog poluvremena. Strelac je bio Rodrigo Moreno, čime je produbio agoniju domaćina.

Ali, Selta se nije predavala. A to je brzo donelo rezultat. U 61. minutu Oreljana je okajao grehe i iskoristio asistenciju Čarlsa za izjednačenje, koje je dalo ogromno samopouzdanje ekipi Eduarda Berica

U poslednjim minutima meča Oreljana je od potencijalnog tragičara mogao da postane heroj Balaidosa, ali je njegov udarac sa distance prošao pored samog gola, čime je rezultat ostao nepromenjen do kraja.