""
""

Prštalo u Turskoj - Fener s penala do 2:2, Antalija predala Ahisaru bod! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 20.08.17. | 22:45

U oba meča identičan rezultat - 2:2

Fenerbahče se jedva izvukao protiv Trabzona! I to jedva, sa bele tačke. Ludnica u Istanbulu i jedan od derbija kola završen je rezultatom 2:2, što je na kraju bio i najrealniji ishod posle svega viđenog.

Trabzonu nije bilo dovoljno ni to što je dva puta vodio! Prvo je Juraj Kucka fantastično uposlio Buraka Jilmaza, kome nije bilo teško da podseti navijače Fenera na dane kada je igrao za najljućeg protivnika Galatasaraj i tresao mreže.

Ipak, u samom finišu prvog dela Alper Potuk uspeo je da izjednači rezultat posle odlične solo akcije i udarca pri kojem je lopta prošla kroz šumu nogu...

Tek što se zahuktala igra u drugom delu, Trabzon je opet poveo, ali ovog puta nakon fantastičnog dalekometnog hica Oldžaja Šahana!

Ali, nije se dalo Trabzonu da uzme pobedu! Feneru je bod doneo Matje Valbuena sa bele tačke u finišu i to pošto je Durika igrao rukom u svom kaznenom prostoru.

Fudbaleri Antalije i Ahisara uzeli su po bod, pošto su na Antalija Areni odigrali - 2:2.

Mnogo uzbuđenja viđeno je tokom utakmice. Ahisar je poveo već u petom minutu golom Seržinja, da bi Karabulut nedugo zatim uspeo da poravna rezultat.

Veliku radost navijačima na Antalija Areni doneo je Majkon pogotkom u 77. minutu, ali su tribine utihnule onog trenutka kada je Mustafa Jumlu zatresao mrežu u samoj završnici utakmice. Rezultat se posle toga više nije menjao.