""

PSV se opet okliznuo (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 01.10.16. | 21:43

Herenven ispustio pobedu protiv Filipsovaca

Izgleda da se polako, ali sigurno fudbaleri PSV-a iz Ajndhovena opraštaju od titule prvaka Holandije. Filipsovci su napravili novi kiks, ovaj put na gostovanju Herenvenu sa kojim su odigrali 1:1 u osmom kolu Eredivizije.

A s obzirom na to kako se razvijala utakmica, gosti i sa ovim bodom moraju da budu zadovoljni.

Ne samo da je Herenven prvi došao do gola preko Arbera Zenelija u 72. minutu, već je PSV izjednačio autogolom Džerija Sen Žista tri minuta kasnije.

Pogotku gostiju prethodio je dobar dribling Gastona Pereira, a onda je lopta pogodila domaćeg fudbalera i odbila se u mrežu.

Imao je PSV minut pre kraja utakmice šansu za potpuni preokret i pobedu, ali gosti nisu uspeli da iskoriste dobru situaciju i inderekt sa samo pet metara.

Ekipa Filipa Kokua sada ima četiri boda manje i utakmicu više od lidera holandskog šampionata, Fajenorda.