"Grosicki"
"Grosicki"

Ren se naljutio u nadoknadi, Gazelek Ajačio nije šutnuo u okvir gola čitavo poluvreme (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 22.01.16. | 22:24

Izuzetno izjednačen meč na Roažon stadionu prelomio Kamil Grosicki u 92. minutu – 1:0

GrosickiNe baš lepa predstava za otvaranje 22. kola francuske Lige 1, ali jeste bila neizvesna. Ren je kao izraziti favorit dočekao Gazelek Ajačio, sve do 92. minuta nije uspeo da dođe do gola,  ali je mučenje prekinuo Kamil Grosicki  i tako doneo važne bodove Renu. On je fantastično primio loptu, pogledao i poslao je toliko precizno da se ona od stative odbila u gol. Neodbranjiv udarac vredan tri boda.

Koliko ova pobeda znači Renu govori činjenica da je ovaj tim sa 6. skočio na treću poziciju na tabeli, što pokazuje kakva je gužva iza Pari Sen Žermena.

Da ovo nije bila preterano efikasna i atraktivna utakmica pokazuje činjenica da Ajačio u prvom poluvremenu nije uputio nijedan šut u okvir gola (!), što mu se dogodilo drugi put ove sezone.

Ren jeste imao blagu terensku inicijativu, 55 odsto vremena loptu u nogama, osam kornera naspram dva Ajačija, ali je tek u nadoknadi učinio ono najvažnije – postigao gol i došao do važne pobede što pokazuje i radost navijača.

LIGA 1 – 21. kolo

Ren – Gazelek Ajačio 1:0 (0:0)