"Inzagi proslavlja gol sa igračima"

Renesansa Rosonera počela protiv Lacija: Inzagi startovao pobedom

Vreme čitanja: 2min | ned. 31.08.14. | 20:02

Tores gledao trijumf nove ekipe sa tribina, Basta u startnoj postavi, Đorđević ušao u igru u 59. minutu

Inzagi proslavlja gol sa igračimaAdrijano Galijani je ovog leta napravio čudo i sa malo para doveo Aleksa, Dijega Lopeza, Fernanda Toresa, Ramija, Meneza, i naravno Filipo Inzagi je zamenio Klarensa Sedorfa na klupi. Ako se po jutru dan poznaje Rosoneri su napravili odličan posao jer su trijumfovali nad takođe pojačanim Lacijom sa 3:1 (1:0).

Stefan el Šaravi ponovo ima slobodu u timu koju je izgubio dolaskom Marija Balotelija, a kako je Liverpul doveo kontroverznog napadača Italijan egipatskog porekla je ponovo uzeo uzde u svoje ruke. Već u osmom minutu je prošao po levoj strani i na maestralan način uposlio Hondu kojem nije bilo teško da savlada Berišu.

Injacio Abate je u 56. minutu promešao odbranu Rimljana na desnoj strani i uptio dobar centaršut, a Muntari je povećao prednost Milana.

U 64. minutu verovatno i prestrogo dosuđen penal u korist domaćina, a isti igrač koji je oboren je i uspešno izveo jedanaesterac – Žeremi Menez.

Samo tri minuta kasnije Aleks je nesretno reagovao u kaznenom i savladao Dijega Lopeza. Lacio je u 94. minutu imao priliku da smanji vođstvo protivnika, ali je Španac odbranio penal Kandrevi i pokazao da će i on biti odlično pojačnje za Inzagijevu ekipu.

Za ekipu Lacija od starta je igrao Dušan Basta, a Filip Đorđević je ušao u igru u 59. minutu umesto Miroslava Klosea.

Najzvučnije pojačanje Milana Fernando Tores je meč posmatrao sa tribina, i to sa ženom, decom i Berluskonijem i Galijanijem.