Rodićeva Krila pala u Krasnodaru (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 11.03.16. | 19:00

Kubanj slavio kao domaćin (2:0) protiv direktnog rivala u borbi za opstanak

Trener Kubanja Tašujev je blistao

Nastavak ruskog šampionata definitivno nije prijao ekipi Krila Sovjetov za koju nastupa i srpski internacionalc Milan Rodić, koja je zabeležila novi neuspeh na gostovanju u Krasnodaru gde je Kubanj slavio sa 2:0.

Do drugog uzastopnog poraza ekipa iz Samare stigla je nakon slabe igre u drugom poluvremenu, a problem više za Krila je podatak je da joj se ovom pobedom Kubanj približio na tabeli na samo bod zaostatka.

Do prednosti domaćin je stigao već u 47. minutu nakon što je golman gostiju Lorija sapleo jednog igrača Kubanja, pa je sudija Karašev pokazao na belu tačku. Siguran sa 11 metara je bio Jevhen Seleznjov koji je rutinski pogodio za 1:0.

Pokušavala su Krila da zaprete na drugoj strani, ali bez nekih zapaženijih rezultata. Konačan mat usledio je 77. minutu, kada je nakon dobre kombinacije veznog reda Sergej Karetnik pogodio za konačnih 2:0 i radost za trenera domaćina Sergeja Tašujeva.

Srpski internacionalac Milan Rodić igrao je do 71. minuta na ovoj itakmici, nakon čega ga je zamenio Sergej Kornilenko