""

Rosi, doktore (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 03.04.17. | 22:34

Italijan postigao het-trik u trijumfu Selte nad Las Palmasom - 3:1

Preko 160 utakmica odigrao je u Primeri, a tek večeras italijanski napadač Đuzepe Rosi je stigao do svog prvog het-trika na Pirinejima. Sjajna partija iskusnog napadača omogućila je Selti da upiše novu pobedu nad Las Palmasom u zanimljivom duelu na Balaidosu - 3:1 (2:0).

Nijedan od golova koje je Rosi postigao nije spektakularan, ali je u izglednim prilikama u kojima se našao pokazao lucidnost dostojnu najboljih golgetera današnjice. Na kraju trener Berizo ga je izveo iz igre posle trećeg gola kako bi ga publika nagradila aplauzima sa tribina.

Po njegovom izlasku Selta se opustila, ali nije prokockala prednost iako je Bigas smanjio na 1:3 u 80. minutu. Imao je Las Palmas još dve dobre šanse u poslednjih nekoliko minuta, ali se golman domaćina Serhio Alvarez istakao i omogućio Selti novu pobedu.

Srpski reprezentativac Nemanja Radoja odigrao je standardnih 90 minuta u dresu Selte i bio jako dobar. Sjajno se defanzivni vezista nosio sa solidnim veznim redom gostiju i pobrao je komplimente za pruženu partiju.