"Milevski"
"Milevski"

Steaua ne greši, Mile Viski ponovo pogađa!

Vreme čitanja: 1min | sub. 19.03.16. | 21:13

Milevski odigrao dobro u pobedi Konkordije protiv Botošana, upisao se i Obodo (3:0)

MilevskiSteaua ovog puta nije kiksnula. Tim iz Bukurešta slavio je na veoma teškom gostovanju Vitorulu s 3:1. Vetar u leđa gostima dao je penal u 35. minutu koji je u gol pretvorio Hamrun, Popa je bio precizan u 39. minutu, dok je Stančiju stavio tačku već u 59. minutu meča.

Domaći su se upisali na semafor u 73. minutu kada je Tanase prvo promašio penal, ali se potom upisao u listu strelaca.

U meču plej-auta sastali su se Botošani i Konkordija. Gosti su slavili s 3:0, a zanimljivo, strelci su bili bivši reprezentativac Ukrajine Artem Milevski u 8. i 70. minutu (ukupno tri gola u sezoni), i Kristijan Obodo, nekadašnji fudbaler Fjorentine, Udinezea i Torina.