""

Steaua se vratila na tron (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 04.12.16. | 21:46

Panduri nije imao šta da tražu u Bukureštu

Mini kriza u koju je zapao najveći rumunski klub završena je - Steaua je savladala Panduri sa 3:1 i vratila se na čelo tabele koje joj je posle sinoćnje pobede na jedan dan oduzeo Vitorul

Poraz od Dinama u prošlom kolu u velikom derbiju očigledno nije previše uticao na izabranike trenera Regekampfa koji su odigrali na dosta visokom nivou i slavili bez većih problema, iako je posle prvih 45 minuta delovalo da će Panduri možda i namučiti favorizovanog domaćina.

Dva gola za Steauu dao je Gabrijel Enake, nekadašnji igrač šampiona Astre, u 20. i 54. minutu. Najlepši gol delo je Pincila u 51. Jedini gol za goste postigao je Herea.

Na tabeli rumunskog šampionata posle 19. kola u vrhu je prilično velika gužva. Steaua je sakupila 37 bodova, jedan manje Vitorul, Krajova je na 33, a GAZ Metan na 31. Ni Kluž ni Dinamo koji su koti 29 ne odustaju od šampionske trke...

LIGA 1 - 19. KOLO

CSM Jaši - Konkordija 1:0