""

To je pojačanje! Potpisao u 11.17, dao gol za pobedu u 16.51 (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 07.08.16. | 17:51

Kakav debi novog napadača Seltika

“Dobar dan, moje ime je Skot Sinkler i ja dajem golove“. Otprilike na ovaj način 27-godišnji napadač predstavio se danas navijačima svog novog kluba, Seltika.

Ovaj engleski fudbaler jutros je zvanično potpisao četvorogodišnji ugovor sa prvakom Škotske. Samo šest sati kasnije dobio je priliku da pokaže šta ume.

Igrao se 61. minut derbi meča u Edinburgu, Harts je protiv Seltika imao 1:1, a onda je šansu dobio Sinkler. Iskoristio ju je u 81. minutu, kada je posle asistencije Lija Grifitsa sa peterca zatresao mrežu za delirijum na onom delu tribina gde su se našle gostujuće pristalice. Ostalo je 2:1 za Seltik.

Inače, gosti su poveli u osmom minutu preko Džejmsa Foresta, a izjednačujući gol za Hartse dao je Džejmi Voker u 36. minutu iz penala.

(FOTO: Youtube printscreen)