""
""

To je pravi Standard! Lijež ponovo ima pobednički tim (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 30.01.16. | 20:10

Standard opet pobeđuje! Velikan iz Liježa savladao je u gostima ekipu Levena sa 2:0 u utakmici 24. kola belgijske Pro lige i nastavio borbu za plasman u plej-of i mesto u Evropi.

Može se reći da je Standard relativno rutinski još u prvom poluvremenu rešio pitanje pobednika, pa nije bilo potrebe da se gostujući navijači nerviraju.

Već u četvrtom minutu Matje Dosevi je pravom bombom sa 20 metara doveo gostujuću ekipu u vođstvo i otvorio vrata trijumfa.

Konačan rezultat postavio je Gabrijel Boskilija u 26. minutu. Od tog trenutka kao da se više nije igralo fudbalerima Standarda, dok Leven nije ni umeo niti znao da napadne.