"ALEKSANDAR PEŠIĆ"

Tuluz slavi Pešića! Velika pobeda hrabrih Korzikanaca u Nantu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 14.02.15. | 22:09

Srpski napadač postigao gol u 84. minutu i doneo pobedu svojoj ekipi...

ALEKSANDAR PEŠIĆTuluz je pobegao iz opasne zone! Ljubičasti su slavili protiv Rena na u uzbudljivoj završnici na Munisipalu, koju je golom u 84. minutu utakmice rešio srpski napadač, Aleksandar Pešić. Bastija je nastavila svoj put ka opstanku pobedom nad Nantom koji je zaista u crnoj seriji, dok su Nica i Lil odigrali bolno dosadnih 0:0. Evijan je savladao Lans u vrućem derbiju začelja na kojem su pored dva gola u mreži domaćeg tima, viđena i dva crvena kartona.

Tuluz je poveo na vreme, u 9. minutu golom Oskara Treha, ali se domaći nisu tu zaustavili. Iako im je status u Ligi 1 i dalje ugrožen, nisu se povukli, nastavili su sa jurišima na gol Rena, a u zlo vreme, u 82. minutu, Ola Toivonen, švedski reprezentativac je izjednačio rezultat. No, to nije pokolebalo domaće igrače koji su nastavili svoju igru, a nagrada za napadački stil, stigla je vrlo brzo. Samo dva minuta nakon šokantnog izjednčenja, Aleksandar Pešić je postigao pobedonosni gol za domaće koji su ovim trijumfom pobegli iz opasne zone.

Evijan je slavio protiv Lansa u derbiju začelja, a heroj gostiju je Matje Duamel koji je spakovao dva komada u mrežu Lansa i već u 35. minutu zapečatio sudbinu simpatičnog Lansa koji će imati velikih problema u nastojanju da ostane u Ligi 1 ove sezone.

Utakmica između Monaka i Monpeljea, odložena je zbog nemogućnosti Kneževa da se izbore sa ogromnom vodom koja je pala na teren stadiona Lui II.

LIGA 1 - 25. KOLO:

Marselj - Rems 2:2 (0:1)