""
""

Ufa odelela Kozacima i odnela bod iz Krasnodara (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 31.07.15. | 21:25

Najbolju priliku za pobedu Kubanja propustio je Igor Armaš u 61. minutu. Moldavski fudbaler je za samo nekoliko centimetara bio neprecizan

Čekali su navijači Kubanja prvu pobedu u novoj sezoni, ali je tim  iz Krasnodara na svom terenu osvojio samo bod protiv Ufe (1:1) u utakmici trećeg kola Premijer lige Rusije.

Očekivalo se, definitivno, više od Kubanja koji je prošle sezone osvojio 10. mesto u šampionatu Rusije, ali kao da nešto nedostaje timu Aleksandra Tkačjova.

Dobro su počeli domaći Kozaci, pošto su u 35. minutu poveli preko Vladislava Ignjatijeva koji je precizno gađao dalji ugao golmana Jurčenka.

Nije, međutim, predugo trajala radost domaćih navijača. Odnosno tek što su se smestili udobno na svoja sedišta, gosti su u 51. minutu došli do izjednačenje preko nigerijskog internacionalca Silvestera Igbune.

Najbolju priliku za Kubanj do kraja utakmice propustio je Igor Armaš u 61. minutu. Moldavski fudbaler je za samo nekoliko centimetara bio neprecizan.