""
""

Vilson dao krila Galebovima iz Brajtona (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 15.03.16. | 23:06

Brajton se ne da i nastavio je da koliko – toliko drži korak sa prvoplasiranim Barnlijem u engleskom Čempionšipu. Pobedom nad gostujućim Redingom od 1:0 u zaostaloj utakmici.

Strelac jedinog pogotka u duelu na južnoj obali Engleske bio je nekadašnji omladinac Mančester Junajteda Džejms Vilson u 25. minutu.

Ovo je ekipi Brajtona bila treća pobeda u poslednjih pet utakmica u Čempionšipu, a uz to imaju i dva remija. Sada imaju šest bodova manje od lidera Barnlija.

Šansu da se približe ekipama koje se bore za plej-of iskoristio je Ipsvič koji je na svom terenu pobedio Blekburn sa 2:0.

Dvostruki strelac za domaću ekipu bio je Deril Marfi u 67. minutu iz penala i tri minuta pre kraja utakmice.