Kakva je to neuništiva klasa: Goran Pandev! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 12.02.22. | 16:34

Parma gubila pa okrenula ulaskom makedonskog veterana

Godine su samo broj za Gorana Pandeva. U Đenovi su rešili da im nije potreban u borbi za opstanak, pa su ga u Parmi oberučke prihvatili u borbi za ulazak u Seriju A. I nisu pogrešili.

U prvoj utakmici pred domaćim navijačima na Tardiniju, iskusni Makedonac je ušao sa klupe na poluvremenu i inicirao preokret za konačnih 4:1 popularnih Krstaša protiv Pordenonea.

Gosti su poveli u prvom poluvremenu udarcem Di Serija sa distance. Legendarni Điđi Bugon na golu se skoro nije pomerio...

A onda je ušao Pandev i posle deset minuta na terenu pokazao kakva je klasa. Sjajno se kretao, ispratio akciju, umakao čuvaru i sa peterca zakucao loptu pod prečku.

Usledio je furiozan preokret Krstaša. Rumunski talenat Denis Man je nagrađen glom za lepu solo akciju pre toga, potom je iskusni Franko Vaskez sam izborio loptu i zicer koji je pretvorio u gol, da bi poljski rezervista Benedičak stavio tačku. Parma ostaje u igri za plej-of.