Komentari na vest

Ančeloti: Kilijan i Vini se sami rotiraju kada osete potrebu; moramo da igramo bolje u odbrani

e

egerke

pre gotovo 2 godine

ne brini Karlo odradit ce suci svoje. najbitniji realovi igrači nikad ne podbace!
N

Nema izuzetaka

pre gotovo 2 godine

Imaju i oni pravo na loš dan,da im jednostavno ne ide.
Z

ZNA LI SE?

pre gotovo 2 godine

Ko je, kada i zašto odlučio da se piše Bonuči i Ančeloti, a ne Bonući i Anćeloti?
J

Jer

pre gotovo 2 godine

tako treba da bude. Č = Ч
D

Duluvra_

pre gotovo 2 godine

Recimo... Italijani.
L

Liga sampinjona

pre gotovo 2 godine

Nece ovo ici sa Mbapeom videcete.
8

878

pre gotovo 2 godine

Galaktikosi ne mogu majorku da dobiju hahahaha oni unapred mislili da ce osvojiti ligu

Dag and Red

pre gotovo 2 godine

E taj njihov osjecajj ce da te kostaa ove sezonee
r

rt43

pre gotovo 2 godine

Bez pomoci sudija i smesnih penala ste smesan tim
S

Statler

pre gotovo 2 godine

Neka si im rekao pa kad pročitaju tvoj komentar da se dobro zamisle.