Brzo teče Kolubara: Od petarde na Marakani do petog mesta Mozzart Bet Superlige

pre preko 1 godinu

Pisali ste za Kolubaru da su amateri, drago mi je sto su vas demantovali, pritom Kolubara je ekipa o kojoj apsolutno ništa ne izbacujete, a u rangu su sa onim sto je Pazar uradio
D

Dragan M

Milovic je smenjen pre 6 meseci.. Od tada ne dolazi na utakmice... Neko iz kluba mora da da objasnjenje sta se tada dogodilo... I ko je koga izigrao!!
G

Gost Jovo

Terajte Bodzulica,Ćurčic na klupu,Milovic za pomocnika. Javor Javorcima,prodavci magle u Pozegu. Ako ovo ne bude sledi nam druga liga opet.
Z

ZilePO

Kolubara ozbiljno podigla nivo igre od kada je Petronijevic standardan.
д

д.г.

Која спрдња од табеле. Само одлажите утакмице.

Rad na odredjeno

Dobra utakmica u Ivanjici. Kolubara je u prvom poluvremenu mogla postici jos 2-3 gola. Javor nakon primljenog gola prilicno dezorijentisan. Tek u drugom poluvremenu su povezali redove i krenuli da napadaju, ali "Rudari" iz Lazarevca su se znalacki branili i odbranili, ne dozvolivsi Javoru mnogo prilika za gol. Milojevic i napadac Vukusic iz Kolubare su se danas posebno istakli u tranzicionoj igri Lazarevcana.