Komentari na vest

Evropski klubovi izgubili 7.000.000.000 evra, a plate sve veće

I

Inzaghi

pre preko 4 godine

Max plata igračima i trenerima milion mesečno, višak para da se uloži u razvijanje fudbala, infrastrukturu u vidu stadiona i sportskih terena i pomaganje slabijim ligama. Ograničiti provizije menadžerima i visinu transfera.
L

LudiDejo

pre preko 4 godine

Interesuje me kakve će posledice biti za 5-10 godina. Vjerujem da će mnogi veliki klubovi da panu. Dokaz je Barcelona. Biće ih sigurno još. Man Utd se razbacuje pretjerano, pitam se odakle.
D

Delija Istok

pre preko 4 godine

Srećom uvek ima ovaca u likovima arapskih šeika ili ruskih tajkuna koji društveni status u evropskim okvirima debelo plaćaju. Klubovi i treba da propadnu kada na plate igrača daju 56%. Šta bi sa krilaticom da je bitno učestvovati a ne pobediti. Da skratim, max plata za god dana 1M i tačka. Ko neće ne mora. Zvezda daje 600k jednom igraču za god dana a nema parking ispred stadiona nego parkiramo po zelenoj površini kao u Guču da sam došao. Sve je ovo otišlo predaleko. Gledao bi se fudbal i bez Mesija ili Ronalda.
T

Tanasije

pre preko 4 godine

Suza mi krenula. Moze broj sms-a da im se pomogne?